INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk dini të përdorni 'photoshopin'? Ua tregon Arbenita si të dukeni pa defekte! Ja 'magjia' që i bëri FOTOS së saj

Nuk dini të përdorni 'photoshopin'? Ua tregon Arbenita si të dukeni pa defekte! Ja 'magjia' që i bëri FOTOS së saj

Publikuar më: 14:30 03-08-2020

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të reja në botën e shoëbizzit shqiptar dhe një ndër më të preferuarat e publikut. Emri i saj bë kryesisht i famshëm që pas daljes publike si e dashura e reperit Fero. Bukuroshja shqiptare bie në sy për trupin e saj të bukur, ngjyrë çokollatë, si dhe tiparet e veçanta. Ajo shfaqet vazhdimisht natyrale, ndërkohë që merr pëlqime të shumta nga ndjekësit e saj në Instagram.

Modelja bukuroshe është shumë e drejtpërdrejtë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale dhe asnjëherë nuk heziton të tregojë “problemet” në pamjen e saj, si aknet ashtu edhe në lidhje me peshën, por këtë herëu tregua mjaft e hapur me ndjekësit në lidhje me përdorimin e 'photoshopit'.

 

Duke qenë se Arbenita është një nga modelet më të bukura shqiptare, nuk na e kishte marrë mendja se mund të përdorte fotoshop, përpos fotove profesionale ku fotografët e përdorin për të arritur 'perfekten'.

Megjithatë, vlen të theksohet se ndryshimi “Para/Pas” nuk është shumë i madh.

Nëse keni nevojë për një leksion fotoshopi hidhini një sy fotove më poshtë!

20200802_071427.jpg

Untitled12.pngUntitled1.pngarbenita.pngarbenit.pngarbeni.png

Untitled123455.pngUntitled12345.pngUntitled1234.pngUntitled123.png

Article Logic
Execution time: 0.0072801113128662