INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Një ditëlindje e pazakontë, ja si feston Marina Vjollca  [VIDEO]

Një ditëlindje e pazakontë, ja si feston Marina Vjollca [VIDEO]

Publikuar më: 15:28 18-05-2017

Marina Vjollca festoi mbrëmjen e kaluar ditëlindjen.

Ditën ia bënë më të veçantë bukuroshes jo vetëm urimet e panumërta të fansave, miqve dhe familjarëve por edhe supriza e të dashurit të saj, Getoar Selimit.

Megjithatë biondja bukuroshe e ka kaluar mbërmjen në shoqërinë e së motrës Luanës të cilat nuk i kanë kursyer të qeshurat por as videot e hedhura në Instastorie.

Nga rruga e gjatë na lënë të kuptojmë se destinacioni i vajzave ka qenë pikërisht Prishtina, drejt dashurive të tyre. Një ditëlindje mjaft e veçantë kjo për vajzën e “Proçesi Sportiv”.

Article Logic
Execution time: 0.003917932510376