INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ngjashmëri e frikshme! Ndoshta e kishit vënë re, por kjo aktore shqiptare qenka KOPJE  e Kidës, duken si dy pika uji! [FOTO]

Ngjashmëri e frikshme! Ndoshta e kishit vënë re, por kjo aktore shqiptare qenka KOPJE e Kidës, duken si dy pika uji! [FOTO]

Publikuar më: 11:14 29-05-2019

Kida është një nga këngëtaret më me famë shqiptare dhe më të suksesshme, e cila ka arritur që të afirmohet që në moshë të vogël në tregun muzikor shqiptar. Ajo numëron shumë hite në repertorin e saj, këngë të cilat janë pëlqyer shumë nga publiku.

Por e kishit vënë re që Kida ka një “sozi” në showbizzin shqiptar dhe ajo është aktorja e njohur Arta Nitaj? Dy bukuroshet kanë ngjashmëri të madhe me njëra-tjetrën dhe me siguri njerëzit mund t'i ngatërrojnë bashkë.

Në fotot e publikuara së fundmi, Arta i ka bërë flokët gërshet njësoj si Kida dhe vihet re ngjashmëria e madhe mes dy vajzave.

Epo nuk ka nevojë për komente, fotot flasin shumë!

arte.jpg

et.jpg

ret.jpg

nite.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0029430389404297