INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nga prezenca e ish të dashurit deri tek torta nudo, DETAJET që nuk duhet të humbisni në ditëlindjen e çmendur të Kourtney

Nga prezenca e ish të dashurit deri tek torta nudo, DETAJET që nuk duhet të humbisni në ditëlindjen e çmendur të Kourtney

Publikuar më: 15:41 19-04-2019

Familja Kardashian-Jenner janë shpirti i festës dhe ky nuk është më një lajm i ri. Kourtney Kardashian ka festuar dje 40 vjetorin e lindjes. Të gjithë ishim të bindur që do organizohej një super festë dhe ashtu ndodhi...

Në festën e ditëlindjes, Kourtney kishte përzgjedhur një fustan të zi pas trupit, e cila dukej mjaft seksi.

ijkop.png

 

Ai që dhuroi spektakël në ditëlindjen e saj ishte Robin Thick, i cili ka kënduar disa prej këngëve të tij.

hik.png

 

Detaji më interesant në festën e ditëlindjes së Kourtney Kardashian ishte torta në të cilën ishte vendosur një grua nudo në vaskë, por kjo rastësisht. Ajo më herët ka pozuar disa foto nudo në vaksë.

kim_k_cake.jpg

 

Gjithçka në festën e çmendur ishte e personalizuar për vajzën e ditëlindjes.

kim_k_bottle.jpg


Burimet pranë ‘People’ kanë treguar se në festën e Kourtney Kardashian ishte edhe is hi dashuri i yllit të reality shoë, Younes Bendijmë që është 11 vite më i ri se ajo. Por përpos ‘People’ ka qenë vetë ai që ka bërë disa ‘InstaStory’ ku tregonte që ka festuar 40 vjetorin e Kourtney.

img-9950-1555668000.jpeg

 

Article Logic
Execution time: 0.011928081512451