INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nga Elvana Gjata e deri te Olta Gixhari! Ja si ishin veshur të ftuarit në dasmën e Jonidës dhe Besnikut [FOTO]

Nga Elvana Gjata e deri te Olta Gixhari! Ja si ishin veshur të ftuarit në dasmën e Jonidës dhe Besnikut [FOTO]

Publikuar më: 13:09 15-09-2019

Jonida dhe Besniku kanë kurorëzuar sot dashurinë e tyre në martesë me një ceremoni buzë detit të organizuar nga "Ami Event". Çifti u celebruan nga mikesha e ngushtë, Elvana Gjata.

Jonida dhe Besniku kanë ftuar në dasmë shumë miq e kolegë artistë si Olta Gixhari, Monika Lubonja, Amarda dhe Ermal Mamaqi, Niada Saliasi, Florian Agalliu etj.

Disa nga veshjet e të ftuarve jua sjellim në fotot e mëposhtme!!

2.jpg

3.jpg

1.jpg

4.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0072920322418213