INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

Nënës i ikën karroca nga duart, ja momenti dramatik kur fëmija përplaset në shkallët elektrike [VIDEO]

Publikuar më: 09:31 26-07-2016

Një video dramatike është filmuar në një qendër tregtare në Kinë ku një karrocë, brenda të cilës kishte një fëmijë ka rënë në shkallët lëvizëse.

Në videon në shfaqet një nënë, ndërsa në një moment asaj i ikën karroca nga duart dhe fëmija i saj përplaset nëpër shkallët lëvizëse, bashkë me karrocën.

Pamjet në fjalë shkaktuan panik dhe tek qytetarët në qendrën tregtare. Për më tepër shihni videon.

Article Logic
Execution time: 0.0031979084014893