INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nënë për herë të parë, aktorja e famshme zbulon emrin dhe portretin e vogëlushes [FOTO]

Nënë për herë të parë, aktorja e famshme zbulon emrin dhe portretin e vogëlushes [FOTO]

Publikuar më: 12:31 08-11-2019

Pak javë më parë aktorja e njohur e serialit ‘Pretty little Liars’, Shay Mitchell dhe i shoqi Matte Babel, u bënë prindër për herë të parë.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, aktorja bëri të ditur se në jetë erdhi një vajzë.

Ajo ka publikuar në Youtube videon e lindjes dhe ka zbuluar për revistën ‘Vogue’ emrin.

Shay e ka pagëzuar të bijën me emrin e veçantë Atlas. Gjithashtu nuk ka nguruar të publikojë edhe portretin e vogëlushes.

cccccc.jpg

xxx.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0029819011688232