INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Në lidhje apo single? Don Xhoni zbulon DETAJE që nuk dinim mbi privatësinë e tij: 'Nga dashuria e vërtetë te seksi' [VIDEO]

Në lidhje apo single? Don Xhoni zbulon DETAJE që nuk dinim mbi privatësinë e tij: 'Nga dashuria e vërtetë te seksi' [VIDEO]

Publikuar më: 18:26 04-10-2020

Pas suksesit të premierës së “Shiko Kush LUAN 4”, Luana Vjollca na zbuloi të tjera surpriza për ndjekësit e saj. Këtë herë Luana mendoi që kanalin e saj të YouTube ta sjellë në një version tjetër. Tashmë çdo ditë ora 19:00 do mund të shihni episodet e vlogut më të ri nga Luana, “After Party”. Moderatorja ka menduar për të gjithë fansat e saj dhe të të ftuarve të saj.

“After Party” na mundëson të shohim personazhet tanë të preferuar në një intervistë ndryshe nga ç’jemi mësuar të shohim më parë.

Intervistën e parë pas puntatës së 2-të të "Shiko Kush LUAN" në “After Party” ishte ajo e Don Xhonit, reperit të dashur për shqiptarët, i cila na zbuloi shumë detaje që nuk dinim për të.

Ne mund t’ju zbulojmë para se të shihni videon më poshtë se Xhoni zgjodhi seksin në vend të dashurisë si dhe tregoi se do zgjidhte 1 mln $ tani më mirë se të kthente kohën pas vetëm 1 herë.  

Por a është në një lidhje apo është “single”?

Përgjigjet mbi pyetjet e tjera pikante i zbulon Don Xhoni vetë në vlogun e Luanës, “After Party”.

 

Article Logic
Execution time: 0.0078558921813965