INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansja i tha: 'O Shqipe të paska rraf Atdheu të doli boja edhe ty', Shqipja i kthehet kështu: 'Unë vetëmbrohem ...'

Fansja i tha: 'O Shqipe të paska rraf Atdheu të doli boja edhe ty', Shqipja i kthehet kështu: 'Unë vetëmbrohem ...'

Publikuar më: 17:29 11-03-2021

Gjatë pasdites së djeshme në “Përputhen”, Antonela pati një debat shumë të ashpër me Atdheun dhe Locon.

Ajo ka zbuluar gjatë emisionit se Atdheu i ka gjuajtur Shqipes me karrige në emision dhe ky ka qenë momenti që ai ja ka shpifur si person pasi i ka kujtuar të atin me ato veprime.

Atdheu ndërkaq nuk ka reaguar thuajse fare, por në një moment është ngritur dhe ka ikur nga emisioni.

Pas kësaj deklarate ka reaguar edhe Shqipja e cila ka postuar një status në instagram ku shkruan: “Çdo gjë ka kohën e vet dhe mos bëni më shumë pyetje, sepse nuk ju kam zhgënjyer asnjëherë. Shumë shpejt do dalin dhe këto dy burracakët” 

-640-0-60494796912b2.jpg

shqipjaaa.png

Mirëpo pas reagimit, Shqipes i ka shkruar një vajzë “O Shqipe të paska rraf Atdheu të doli boja edhe ty”, kaq mjaftoi që Shqipja t’ia nxirrte emrin dhe të reagonte edhe lidhur me situatën e ndodhur.

“Ja kundër kujt femrave jam, këtyre që qeshin dhe tallen me fatkeqësitë e femrave tjera siç kanë bërë edhe me mua pavarësisht se unë vetëmbrohem shumë mirë qesh qesh se të sheh Zoti por unë se kam problem të nxjerr më fytyrë”, i ka kthyer përgjigjien Shqipja.

 

Screenshot-2021-03-10-at-8.44.36-PM.png

Article Logic
Execution time: 0.0025680065155029