INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Është larguar nga emisioni?! fansat “shpërthejnë” ndaj Atdheut: Edhe Borën e ke puthur…

Është larguar nga emisioni?! fansat “shpërthejnë” ndaj Atdheut: Edhe Borën e ke puthur…

Publikuar më: 16:36 11-03-2021

Atdhe Xharavina po përflitet se është larguar përfundimisht nga “Përputhen” dhe këtë e vërtetoi në një farë mënyre më një status të postuar në instagram. Ai ësht vënë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të disa kërcënimeve dhe sulmeve, ndërsa është përfshirë gjithashtu edhe në një debat me Antonelën.

Ndërkohë në një postim të tij të fundit në instagram ai ka pozuar pranë Borës ndërsa krahas fotos shkruan: “Me të bukurën Borë”. 

Kaq ka dashur që të shpërthejnë komentet e ndryshme nga fansa të të dyve.

“A thua e ke puthur dhe Borën”, i shkruan dikush, një pyetje kjo që i bëhet nga disa komentues, ndërsa shumë të tjerë janë të mendimit se ata të dy shkojnë shumë si çift.

borat.png

 

Por në fakt Atdheu ka preferuar të mos komentojë dhe të heshtë përballë këtyre komenteve.

Kujtojmë se ai është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes pasi zbuloi se ishte puthur me Antonelën, ndërsa kjo e fundit e cilësoi si një puthje të pavullnetshme.

boren.png

dasg.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0027718544006348