INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ndjekësi thumbon Capital T: Ndërroji ato rrobat ndonjëherë të lutem! Shihni reagimin EPIK të reperit [FOTO]

Ndjekësi thumbon Capital T: Ndërroji ato rrobat ndonjëherë të lutem! Shihni reagimin EPIK të reperit [FOTO]

Publikuar më: 11:28 14-10-2018

Ai është padyshim një prej reperëve më të dashur e të preferuar për shqipëtarë me shumë hite të suksesshme me të cilat jemi dashuruar të gjithë.

Por duket se së fundmi Capital T po bën një “pushim” të vogël nga muzika duke iu dedikuar vlogjeve në Youyube, ku tregon pëditshmërinë e tij dhe e ndan atë me fansat.

Reperi ka publikuar vlogun e tij të dytë, por duket se nuk është pritur mire nga një ndjekës i cili i ka sugjeruar reperit të ndërrojë rrobat e tij.

’Ndërroji ato rrobat ndonjëhere të lutem’, ka shkruar ndjekësi.

’Unifroma e ushtrimeve është kjo’, i është kthyer Capital T duke lënë të kuptohet se stërvitet gjithmonë me kostumin e tij ‘Gucci’.

capitalt.jpeg

 

Article Logic
Execution time: 0.0025539398193359