INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nami në “Përputhen+40”, konkurrentja kap për fyti një nga meshkujt dhe ikën duke qarë

Nami në “Përputhen+40”, konkurrentja kap për fyti një nga meshkujt dhe ikën duke qarë

Publikuar më: 16:29 22-06-2021

Puntata e fundit e “Përputhen+40” u shoqërua me debate e zënka të forta deri në përplasje fizike.

Olti, një nga personat që ka dalë me Linditën e ka akuzuar se ajo ka përdorur të gjithë djemtë me të cilët ka dalë.

Kjo ka sjellë revoltimin e saj, e cila është çuar nga karrigia dhe ka kapur nga fyti për pak sekonda Oltin.

https://afterparty.al/wp-content/uploads/2021/06/4BB216BD-E960-448A-8254-D03828FA9D5E-300x168.jpeg 300w, https://afterparty.al/wp-content/uploads/2021/06/4BB216BD-E960-448A-8254-D03828FA9D5E-1024x574.jpeg 1024w, https://afterparty.al/wp-content/uploads/2021/06/4BB216BD-E960-448A-8254-D03828FA9D5E-600x337.jpeg 600w" alt="" width="1242" height="696" class="alignnone wp-image-17505 size-full" style="box-sizing: border-box; user-select: auto !important; height: auto; max-width: 100%;" loading="lazy" />

Më pas e ka ofenduar për fjalët e thëna dhe është larguar nga studio në gjendje të rënduar psikologjike dhe me lot në sy.

https://aft 

Pas pak minutash Lindita u kthye sërish duke thënë se nuk duron kur i preket morali.

   

Olti kërkoj falje për fjalët e thëna, por nuk u pranua nga konkurrentja

Article Logic
Execution time: 0.003633975982666