INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Mund të zhdukesh!' Melisa i 'shfryhet' kështu Sindit, ndërsa zbulon çfarë është Fationi për të! [VIDEO]

'Mund të zhdukesh!' Melisa i 'shfryhet' kështu Sindit, ndërsa zbulon çfarë është Fationi për të! [VIDEO]

Publikuar më: 18:32 15-12-2020

Melisa, protagonistja bukuroshe e emisionit “Për’puthen” tërhoqi pas vetes të gjithë vëmendjen e publikut që në momentet e para të ardhjes së saj në program.

Pas disa takimeve të bukura e plot emocion, veçanërisht me Fationin, takim i cili ngjalli dhe shumë debate në studio, të gjithë jemi kuriozë të shohim sesi kjo kimi e dukshme do të vazhdojë mes tyre.

Në emisionin "Shiko Kush LUAN" çifti shkëmbeu dhe puthjet e para me njëri-tjetrin, ndërsa e ftuar së fundmi në “After Party”-n e Luana Vjollcës, Melisa ka përkufizuar se çfarë është Fationi për të.

Përgjigjja është padyshim ajo që i gjithë publiku mezi priste ta dëgjonte: “Fationi për mua është një pëlqim.”

Ndërkohë se ajo çka vendosi t'i thoshte Sindit është: "Mund të zhdukesh!", por për më shumë ndiqni intervistën e saj në "After Party".

 

Article Logic
Execution time: 0.0025331974029541