INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mozzik i ndodh E PAPRITURA me këngën dedikuar të bijës

Mozzik i ndodh E PAPRITURA me këngën dedikuar të bijës

Publikuar më: 11:33 25-09-2022

Mozzik ka thyer rekord me projektin e ri muzikor dedikuar vajzës së tij, Hanës. “Të dua” mban titullin kënga që i ka prekur të gjithë me fjalët që një baba i thotë të bijës.

Kanë kaluar 2 ditë që nga publikimi i saj dhe projekti muzikor ka arritur të grumbullojë gjithsej 2.5 milionë klikime në Youtube dhe pritet që të kapë 3 milion shumë shpejt. 

Në këtë këngë, Mozzik tregon se sa vështirë e përjeton largësinë nga e bija dhe gjithë familja e tij.

Ndër të tjera ai hodhi dyshime mbi arsyet e ndarjes nga Loredana, por kjo e fundit reagoi duke u shprehur se Mozzik ka pasur gjithmonë të drejtë ta takojë të bijën dhe ajo nuk e ka ndaluar.

Article Logic
Execution time: 0.0031759738922119