INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
MOTI SOT/ Më në fund DIELL, temperaturat sot do të shkojnë deri në...

MOTI SOT/ Më në fund DIELL, temperaturat sot do të shkojnë deri në...

Publikuar më: 12:18 27-01-2019

Sot moti do të jetë me kthjellime dhe mjegull në Verilindje dhe  Juglindje. Era do të jetë  me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi  maksimale deri  në 10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të  jetë i forcës 4 me  lartësi  vale 1,0 – 1,5 metër në detet Adriatik dhe Jon. Temperaturat do të jenë me rënie në mëngjes.

Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore          -7/5°C 
Zonat e  ulëta          -1/14°C
Zonat  bregdetare   2/14°C

Article Logic
Execution time: 0.0035409927368164