INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Moti i keq përfshin Italinë, viktima dhe shkatërrime [FOTO]

Moti i keq përfshin Italinë, viktima dhe shkatërrime [FOTO]

Publikuar më: 10:46 28-07-2019

Pas ditëve të nxehta vijojnë kapricot e stinës.Moti i keq me erëra të forta ka përfshirë një pjesë të Italisë duke shkaktuar edhe viktima.

Një 27-vjecare ka humbur jetën në Fiumicino ku cikloni ka spostuar makinën e saj Smart disa qindra metra duke i shkaktuar edhe vdekjen.

E gjithë zona e Fiumicinos është përfshirë nga era e fortë e cila ka shkaktuar dëme të konsiderueshme.

Ndërsa edhe një 72-vjecar u gjet i vdekur mes ujërave mbrëmjen e djeshme.

Mediat shkruajnë se i moshuari u gjet pak metra larg makinës së tij e cila ishte zhvendosur si pasojë e përmbytjeve.

Si pasojë e stuhive të shoqëruara me reshje shiu dëme janë regjistruar edhe në Romë, probleme jo vetëm në rrugë por edhe në ndërtesa.

i6.PNG

 

i5.PNG

 

i3.PNG

 

i2.PNG

i1.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0035200119018555