INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mos vallë po lind një romancë mes Beatrixës dhe Andit të Përputhen?! Ky DETAJ çudit fansat!

Mos vallë po lind një romancë mes Beatrixës dhe Andit të Përputhen?! Ky DETAJ çudit fansat!

Publikuar më: 13:28 13-07-2022

Pak kohë më parë i ftuar te “Mirage” Andi Artani shprehu pëlqimin për Beatrix Ramosaj. “Një farë simpatie e kam për të”, u shpreh ish-konkurrenti i “Përputhen”, teksa shtoi se janë dhe nga i njëjti vend. Së fundmi, Beatrix i është përgjigjur Andit, teksa i ka komentuar në një foto ku vihet re trupi i tij muskuloz. “I Dukagjinit mo”, i ka shkruar këngëtarja.

“A është kaq e dukshme huh? Haha”, ia ka kthyer Andi. Mos vallë po lind një romancë e re?

 

-640-0-2-1657708869.png

Article Logic
Execution time: 0.0031380653381348