INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Moderatorja shqiptare shpërthen KEQ ndaj Eros Grezdës: Më dërgoi mesazh dhe...

Moderatorja shqiptare shpërthen KEQ ndaj Eros Grezdës: Më dërgoi mesazh dhe...

Publikuar më: 15:33 26-09-2022

Erjola Doci njihet për deklaratat e saj të bujshme dhe flet gjithnjë pa dorashka. Këtë herë ajo ka treguar në "E diell" se futbollisti Eros Grezda i ka dërguar mesazh.

Por më pas Erosi e ka fshirë mesazhin, gjë për të cilën ajo e quan “frikacak”. 

“E di si është puna, rezultoi frikacak! Unë isha zgjuar, po i shikoja dhe nuk ia hapa 3-4 orë mesazhin. Dhe ai i bëri “unsend”, tregoi Erjola dhe shtoi: “Bëhu burrë!”

Article Logic
Execution time: 0.0032188892364502