INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Moda e fundit?! Pas Meghan Markle, edhe Victoria Beckham vesh këpucë 2 numra të mëdha [FOTO]

Moda e fundit?! Pas Meghan Markle, edhe Victoria Beckham vesh këpucë 2 numra të mëdha [FOTO]

Publikuar më: 09:53 14-06-2019

Victoria Beckham është kthyer në ikonë stili dhe referencë për shumë vajza në botë. Ajo karakterizohet nga stili i saj i veçantë dhe për kujdesin që tregon ndaj vetes. Rutinat e saj të bukurisë ajo nuk ngurron që t'i shpërndajë edhe me vajzat e tjera.

Të enjten Victoria Beckham i çuditi të gjithë kur u fotografua me një palë këpucë dy numra më të mëdhenj.

45-vjeçarja u shfaq e veshur me shumë stil, xhinse të zeza dhe bluze e bardhë po ashtu mbante veshur dhe një palë këpucë me takë ngjyrë jeshile neon, që i rrinin bosh në pjesën e thembrës.

Sipas “Daily Mail”, Victoria kishte veshur taka që i rrinin 2 cm hapësirë tek pjesa e thembrës.

14763638-7139599-image-m-23_1560463931281.jpg

14763634-7139599-image-m-25_1560464433122.jpg

14763634-7139599-image-m-27_1560464464398.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0078141689300537