INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mjaftojnë këto dy kritere dhe t’i mund të jesh i dashuri i Encës

Mjaftojnë këto dy kritere dhe t’i mund të jesh i dashuri i Encës

Publikuar më: 19:35 12-05-2022

Enca në çdo postim të sajin e ka të pamundur të kalojë pa shkaktuar zhurmë mediatike. Së fundmi këngëtarja ka zbuluar 2 kriteret që i dashuri i saj duhet ti ketë me patjetër.

‘Seriozisht, i dashuri/ bashkëshorti im i të ardhmes duhet të më gatuajë përditë gjëra të mira ose më duhet ta kërkoj dikujt tjetër. Ka dhe një detyrë të rëndësishme të përditshme por këtë do ta diskutojmë një herë tjetër.’

r-1.jpg

 

zz8u.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0028409957885742