INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mirë apo keq?! Këto 4 shenjat të HOROSKOPIT dashurohen me shikim të parë, zbuloni nëse është shenja juaj

Mirë apo keq?! Këto 4 shenjat të HOROSKOPIT dashurohen me shikim të parë, zbuloni nëse është shenja juaj

Publikuar më: 22:14 24-04-2018

Flasim për dashurinë dhe gjithësecili krijon një imazh a koncept të ndryshëm në mendje. E shohim nga të tjera këndvështrime këtë ndjenjë, e nuk mund të themi se ka një formulë lidhur me këtë temë. Disa dashurojnë me vështirësi, të tjerë bien në dashuri që në shikimin e parë…
Gjithçka lidhet me natyrën e një njeriu apo një tjetër. Nuk ka asgjë të ndarë, por astrologjia grupon sipas shenjave të zodiakut. Janë katër shenja në veçanti ato të cilat ndjejnë që me një takim. Në mos dashuri e mirëfilltë, pëlqimi për tjetrin është i menjëhershëm. Të jetë kjo shenjë e mirë apo e keqe?
Nëse për një pjesë, këto janë tipat më fatkeq, për të tjerë konsiderohet fat i mirë një cilësi e tillë, sipas bordo. Po ju, bëni pjesë në listën e mëposhtme?

1. Demi

2. Gaforrja

3. Luani

4. Akrepi

Article Logic
Execution time: 0.0035560131072998