INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mevlani e ftoi në kërcim pasi Antonela “e gjuajti” në emision, Ledjana s'duron dot, bën veprimin që s’pritej!

Mevlani e ftoi në kërcim pasi Antonela “e gjuajti” në emision, Ledjana s'duron dot, bën veprimin që s’pritej!

Publikuar më: 21:37 16-02-2021

Mevlani tashmë e ka shprehur hapur se është midis Antonelës dhe Ledianës dhe po pret edhe pak që të vendosë për njërën. Ndërkohë sot u diskutua takimi super romantik që pati me Ledianën, por sigurisht që Antonela tregoi se ajo nuk mund të rrinte jashtë loje.

Pasi e ‘gjuajti’ në studio, duke i thënë “je bërë si pëllumb”, Mevlani në fund vendosi ta ftonte për kërcim.

Por pikërisht sapo nisi kërcimi i tyre, Lediana mori karrigen dhe u kthye me kurriz nga ata, ndërkohë që Mevlani edhe pse kërcente me Antonelën, e prekte Ledianën nga flokët.

wjwjwjjwjwjjwjwjjw.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033698081970215