INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Meshkuj jepini fund dilemave! Ja kohëzgjatja ideale e një marrëdhënie intime që femrat presin

Meshkuj jepini fund dilemave! Ja kohëzgjatja ideale e një marrëdhënie intime që femrat presin

Publikuar më: 23:55 05-04-2018

Shpesh herë diskutohet se shumë femra nuk arrijnë të kënaqen në një marrëdhënie intime dhe kjo ankesë vjen pasi meshkujt zgjasin shumë pak. Ekspertët e seksit tregojnë së fundmi sekretin e kohëzgjatjes për një seks super të nxehtë me partneren dhe meshkujt më në fund mund të shuajne dilemat e tyre, shkruan intv.al. Herë herë mbase shumë femra edhe gënjejnë për pjesën sesa janë kënaqur nga ai akt seksual.

A e keni ditur se cila është kohëzgjatja ideale e marrëdhënies seksuale që femra të jetë e kënaqur?

Sipas studimeve femrat kënaqen qoftë edhe për vetëm për 25 minuta. Pra, çuna nëse arrini të paktën këtë kohë, atëherë partnerja juaj do të jetë gjithmonë e kënaqur dhe nuk do shtiret me ju.

Article Logic
Execution time: 0.0032591819763184