INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mesazhi tek Berisha: Eskorta e kryeministrit Rama përfshihet në aksident [FOTO]

Mesazhi tek Berisha: Eskorta e kryeministrit Rama përfshihet në aksident [FOTO]

Publikuar më: 13:51 01-02-2019

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital që shkruan se eskorta e shoqërimit e kryeministrit Edi Rama është përfshirë në një aksident. Mesazhi është shoqëruar edhe me disa fotografi, të cilat janë bërë publike po nga Berisha. 

STATUSI I BERISHËS
Eskorta e skizoidit mender krye krye krye… aksident tjetër!

Lexoni mesazhin shikoni fotot e qytetarit dixhital! sb
“Përshëndetje Doktor Berisha! Ishte mëse e vërtetë deklarata Juaj që bari që ka konsumuar Rama ka qëlluar i keq dhe tani kemi një kryeministër me probleme psikike. I ka kapur paniku, po e ndiejnë fundin e tyre dhe nuk po shohin më se kë kanë përpara. Eskorta e tij është përplasur sot me një trajler në aksin Gosë-Rrogozhinë.”

eskorta_1.jpg

 

eskorta_2.jpg

 

eskorta_3.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0034999847412109