INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mes cigares dhe marijuanës, kë do zgjidhte Seldi? [VIDEO]

Mes cigares dhe marijuanës, kë do zgjidhte Seldi? [VIDEO]

Publikuar më: 14:56 27-05-2016

I ftuar në Vip Room nga Kelvi, Seldi i është përgjigjur disa pyetjeve pikante në lidhje me cigaren dhe drogërat. Duket se  ky artist nuk është aq i pafajshëm sa pretendohet… Hidhini një sy videos më poshtë!

 

Për më tepër ndiqni videon e plotë.

Article Logic
Execution time: 0.0035619735717773