INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me sa para mendosi se qarkullon Seldi në portofol?! [VIDEO]

Me sa para mendosi se qarkullon Seldi në portofol?! [VIDEO]

Publikuar më: 13:58 27-05-2016

Vipat shqiptarë mund të themi me plot gojën se kohët e fundit po fitojnë vërtet mirë me koncerte dhe dalje skenike. Seldi padyshim mund të konsiderohet si një nga këngëtarët më të kërkuar  kryesisht jashtë shqipërisë.

Me sa tregoi në Vip Room nga Kelvi, ai nuk preferon të mbajë portofol. Ja sa para mban Seldi me vete…

 

Për më tepër ndiqni videon e plotë.

Article Logic
Execution time: 0.0030629634857178