INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Merret vendimi për ndeshjen Tirana-Partizani, ja kur do të rifillojë

Merret vendimi për ndeshjen Tirana-Partizani, ja kur do të rifillojë

Publikuar më: 21:10 01-12-2016

Derbi i shumëpritur i kryeqytetit është ndërprerë në minutën e 63-të për shkak të mungesës së energjisë elektrike. Pas shumë përpjekjeve, nuk u bë dot e mundur rikthimi i energjisë elektrike në stadiumin “Selman Stërmasi” dhe në këto rrethana Federata Shqiptare e Futbollit dhe arbitri Lorenc Jemini vendosën që ta shtyjnë ndeshjen për ditën e nesërme në orën 14:00. 

Article Logic
Execution time: 0.0027859210968018