INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mëngjesi nis me shi! Po si do të jetë moti në vijim?

Mëngjesi nis me shi! Po si do të jetë moti në vijim?

Publikuar më: 12:02 08-11-2018

Në orët e para të mëngjesit pothuajse në të gjithë vendin kanë nisiur reshjet e shiut. Më të theksuara kanë qënë në veri dhe verilindje.

Po dhe në orët në vijim moti do të jetë me vransira dhe shirat do të jenë më intensitet më të lartë në veri të vendit. Kurse në zona të tjera nuk do të ketë rrebeshe të shkurtra.
Ndërsa temperaturat gjatë mesditës do të rriten dhe do të varjojnë nga 6 në 22°C.
Era do të fryjë e lehtë dhe herë pas here mesatare, me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Verior kurse në det dallgëzimi do shkojë deri në 2 ballë.

Article Logic
Execution time: 0.0041408538818359