INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ju pret sërish një javë e 'nxehtë'/ Ja si do të jetë moti në ditët në vijim [FOTO]

Ju pret sërish një javë e 'nxehtë'/ Ja si do të jetë moti në ditët në vijim [FOTO]

Publikuar më: 17:15 04-11-2018

Moti edhe gjatë kësaj jave do të jetë me temperatura që do të vijojnë të mbeten të larta dhe të pazakonta për stinën. Sipas meteorologëve, temperaturat e larta pritet të kenë një ulje të lehtë, ndërsa ato minimalet do të vijojnë të qëndrojnë të njëjta.

Gjatë kësaj jave moti do të vijojë të jetë i kthjellët dhe me vranësira të lehta përgjatë gjithë javës.

Njihuni me parashikimin e motit:

motototti.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003450870513916
    array(1) { ["section"]=> string(83) "ju-pret-serish-nje-jave-e-nxehte-ja-si-do-te-jete-moti-ne-ditet-ne-vijim-foto-77604" }