INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Memaliaj, i grabitën kambistit 10 milion lekë, arrestohet në Tiranë organizatori (EMRI)

Memaliaj, i grabitën kambistit 10 milion lekë, arrestohet në Tiranë organizatori (EMRI)

Publikuar më: 12:25 01-02-2019

Policia arreston organizatorin e grabitjes me dhunë të 10 milionë lekëve të kambistit në Memaliaj, 70 vjeçarit Mustafa Mustafai dhe bashkëshortes së tij, Thëllëza Mustafai, ngjarje e ndodhur më 22 janar.

Blutë bëjnë me dije se është vënë në pranga në Tiranë, Donaldo Netaj.

Më herët janë arrestuar edhe 4 bashkëpunëtorë të tjetë të grabitjes, Ilirjan Korbi, Dali Nelaj, Ari Isomati dhe Armando Cakaj.

 

Article Logic
Execution time: 0.0032610893249512