INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Meleku'' i mahniti të gjithë si nuse, por ''Sarpi'' a i shkoi në dasmë? Zbulohet e vërteta! [FOTO]

''Meleku'' i mahniti të gjithë si nuse, por ''Sarpi'' a i shkoi në dasmë? Zbulohet e vërteta! [FOTO]

Publikuar më: 22:15 11-10-2018

Bensu Soral dhe Hakan Baş i kanë dhënë fund beqarisë para pak javësh! Çifti lidhi kurorë në një festë gjigande me miqtë e tyre dhe familjarët në Stamboll. Hakan, shkoi mori partneren e tij në shtëpinë e të atit mëngjesin e së shtunës, duke ndjekur traditat turke! Nën tingujt që lëshonin daullet dhe të ftuarit, dy aktorët kërcenin në pragun e shtëpisë së vajzërisë së “Melek”.

Për ceremoninë e dasmës, ashtu si edhe festën e madhe me të ftuarit, Bensu Soral, e njohur ndryshe si “Melek”, në serialin “I Inflirtuari”, ishte shndërruar në një princeshë të kohërave moderve.

Në dasmë morën pjesë figura të njohura të sportit dhe artit, por në sy ra mungesa e Cagatay Ulusoy (Sarp), me të cilin Soral ka luajtur në të njëjtin serial.

Pse vallë?

mart.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032410621643066