INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me siguri s'ju ka shkuar në mendje! Luana të kapëm MAT, ja DETAJI që se vuri re askush në videon e saj!

Me siguri s'ju ka shkuar në mendje! Luana të kapëm MAT, ja DETAJI që se vuri re askush në videon e saj!

Publikuar më: 20:35 12-04-2019

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Kjo shihet fare qartë edhe në Instagramin e saj ku numëron miliona ndjekës me të cilët qëndron gjithmonë në kontakt dhe i mban të përditësuar me foto e video të ndryshme si nga përditshmëria ashtu edhe nga profesioni.

Së fundmi moderatorja ka publikuar një video "tutorial" për make-up, ku shihet 'funny' dhe është gjatë gjithë kohës duke qeshur. Përveçse duket shumë seksi me veshjen që tregon dhe gjoksin e saj ku vlen të thuhet thjesht një fjalë: 'WOW', vumë re një tjetër detaj që mbase shumë prej jush edhe nuk e keni parë.

Dhëmbët e moderatores shkëlqejnë! Nuk po themi se Luana nuk ka dhëmbë të bardhë, por si duket edhe bukuroshja e ekranit ose grimierja e cila ka bërë videon kanë një aplikacion që të gjithë ne do e donim, i cili teksa bën video dhe qesh të zbardh dhëmbët. Mirëpo Luanën e nxjerrin zbuluar flokët e saj, kur dalin para gojës ato zbardhen, njëjtë ndodh edhe me pjesën e flokëve që mbulojnë syrin.

f0c417f0-f055-4457-ae52-447cf40c77cb.jpg

Gjithsesi bukuria e kësaj video është Luana dhe ju ftojmë ta shijoni videon dhe pse jo të shihni edhe detajin në videon më poshtë./intv.al/

 

View this post on Instagram

??? @sellmakasumoviq ???

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Article Logic
Execution time: 0.0072221755981445