INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A është në lidhje apo jo me motrën e Loredanës?! Reperi shqiptar i ÇUDIT të gjithë me përgjigjen e tij! [FOTO]

A është në lidhje apo jo me motrën e Loredanës?! Reperi shqiptar i ÇUDIT të gjithë me përgjigjen e tij! [FOTO]

Publikuar më: 20:21 12-04-2019

Prej kohësh në mediat rozë është përfolur për një lidhje midis Gent Fatalit dhe motrës së Loredanës, e quajtur Rozafa. Reperi në intervistat e shumta e ka mohuar këtë lidhje dhe me të qeshur gjithmonë ka ironizuar se ata kanë qenë vetëm kushërinj, por më pas çifti në fjalë janë dorëzuar pasi kanë publikuar foto së bashku.

jamjs.png

 

Së fundmi Genti ishte i ftuar në “Mirage” dhe sigurisht nuk mund t’i shpëtonte pyetjes nëse është në një lidhje apo jo dhe se çfarë fshihet pas fotografive me vajzën që u tha se është e dashura e tij.

Pasi tha se kënga “Ma Jolie” është burim i brendshëm i tij, ai habiti kur iu përgjigj “Jam, s’jam” pyetjes për romancën me motrën e Loredanës.

gent.jpg

 

Sidoqoftë ata duken një çift shumë simpatik!

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033059120178223
    array(1) { ["section"]=> string(111) "a-eshte-ne-lidhje-apo-jo-me-motren-e-loredanes-reperi-shqiptar-i-cudit-te-gjithe-me-pergjigjen-e-tij-foto-91311" }