INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Më në fund lajme të mira për plazhistët! Moti do jetë…

Më në fund lajme të mira për plazhistët! Moti do jetë…

Publikuar më: 09:41 17-07-2019

Pas shumë ditësh me mot të vranët dhe shi sinpotikanët japin lajme të mira. Këtë të mërkurë moti do të jetë i kthjellët dhe me diell.

Ndaj kush është në plazh apo dëshiron të niset nuk duhet të ketë frikë se mos pengohet nga rrebeshet. Mund të bëni plazh sa të keni qejf.
Edhe temperaturat do të jenë më të larta.

Temperaturat minimale dhe maksimale do të jenë:
-në bregdet: 20 / 28 °C
-në vendet e ulëta: 17 / 31 °C
-në vendet malore: 12 / 20 °C

Ndërsa era do të fryjë mesatare dhe e fortë veçanërisht në qarqet veriore dhe dhe e lehtë në zonat bregdetare dhe jugore.

Article Logic
Execution time: 0.0027661323547363