INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Më në fund! Këngëtarja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të parë [FOTO]

Më në fund! Këngëtarja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të parë [FOTO]

Publikuar më: 18:21 31-05-2018

Ajo është një nga këngëtaret e njohura shqiptare e cila pas përfundimit me sukses të konkurrimit të saj në “Kënga Magjike” vitin e kaluar lajmëroi publikisht që është në pritje të një fëmije.

Bëhet fjalë për këngëtaren Blerina Braka, e cila ditën e sotme ka dhënë lajmin e bukur që është bërë nënë për herë të parë të një djali.

kendetarjaenjohurlind.jpg

Lajmin e ka dhënë vet Blerina nëpërmjet një postimi në profilin e saj në Instagram, ku ka publikuar një foto të ëmbël të dorës së vogëlushit duke zbuluar edhe emrin e veçantë që i ka vendosur.

kengetarjalindddd.jpg

“Mirëserdhe në jetë biri im Edeil. Faleminderit i madhi zot që më bekove me këtë mrekulli”, ka shkruar Blerina pranë fotos duke marrë kështu dhe shumë urime nga ndjekësit e saj.

Article Logic
Execution time: 0.0023069381713867