INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Më jep lekët që më ke borxh', Shqipja fëlliq konkurrentin e ‘Për’puthen’ dhe plas bombën e rradhës për FOTON e Teas me Andin

'Më jep lekët që më ke borxh', Shqipja fëlliq konkurrentin e ‘Për’puthen’ dhe plas bombën e rradhës për FOTON e Teas me Andin

Publikuar më: 21:30 13-12-2020

Shqipja nuk ka ndërmend të ndalet dhe këtë e ka bërë të ditur në postimet e rradhës, ku e pyetur nga ndjekësit, ajo tregon se po pret të qetësohet situata dhe do plasë bombat e rradhës.

"Kam një mal me bomba që nuk do dijnë nga të kthehen dhe si të mbrohen", shprehet Shqipja.

-640-0-5fd685f153ffb.jpg

Sa i përket fotos së Andit me një vajzë që pretendon se është Tea, Shqipja këmbëngul se ajo është Tea dhe do të japë prova për këtë.

-640-0-5fd685f127ab2.jpg

E pyetur se cilin zgjedh Mevlanin apo Andin, Shqipja tregon se Mevlani i ka para borxh.

“Mevlani të më japë njëherë borxhin që më ka, se sa herë më kujtojnë Mevlanin më kujtohen eurot që s'kam marr akoma", shkruan Shqipja.

-640-0-5fd685f183b9a.jpg

Kujtojmë që Shqipja ka qenë protagoniste në videoklipin e Mevlanit "Love Story".

Article Logic
Execution time: 0.0034210681915283