INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mban vetëm një palë boksera që nuk i ndërron kurrë? Majk zbulon fiksimin e tij me të brendshmet [FOTO]

Mban vetëm një palë boksera që nuk i ndërron kurrë? Majk zbulon fiksimin e tij me të brendshmet [FOTO]

Publikuar më: 16:40 20-11-2018

Ai është një prej reperëve më të dashur për publikun shqiptar dhe e shohim mjaft aktiv në rrjete sociale me pastime nga përditshmëria e tij.

Së fundmi Majk ka ndarë me ndjekësit e tij fiksimin që ka me të brendshmet.

Ai ka publikuar një foto me tre pako të reja të bokserave, ku tregon fiksimin e tij për të blerë gjithmonë të njëjtat.

“Mos mendoni që kam vetëm një palë boksera, që nuk i ndërroj kurrë. Për të gjithë ju që iu bie të më shikoni bokserat”, shkruan mbi foto reperi.

majk.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0021531581878662