INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Pasi i dërgoi mesazh Capital T, Drake shoqërohet me reperin shqiptar! I emocionuar shkruan për Shqipërinë! [FOTO]

WOW! Pasi i dërgoi mesazh Capital T, Drake shoqërohet me reperin shqiptar! I emocionuar shkruan për Shqipërinë! [FOTO]

Publikuar më: 16:10 20-11-2018

Ai nuk e ka fshehur asnjëherë faktin se është krenar për origjinën e tij shqiptare. Madje, reperi i hitit “Creep On Me” e ka gdhendur shqiponjën në dorë dhe pozon në çdo foto me një varëse të njëjtë në qafë. Gashi gjithashtu ka treguar gjitmonë mbështetjen për artistët shqiptarë që kanë marrë famë dhe së fundmi ai u shpreh krenar me Dua Lipën me anë të një postimi ku ata të dy shfaqen me një flamur shqiptar.

Por ju mbase nuk do e besoni se ai tashmë shoqërohet krah yllit botëror Drake, madje pas një koncerti të reperit ata ishin edhe në një party së bashkëu në të njëjtën tavolinë.

"KosOVO" shkruan reperi shqiptar, teksa në qafë mban varsen me shqiponjën dykrenare.

c3cc4d5d-f9e2-422d-84b4-e2f272856c2d.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0032639503479004