INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Mark mbaj gruan se je burrë zakoni”, fansja e kritikoi, shihni si i kthehet Rudina Dembacaj! [FOTO]

“Mark mbaj gruan se je burrë zakoni”, fansja e kritikoi, shihni si i kthehet Rudina Dembacaj! [FOTO]

Publikuar më: 13:34 16-04-2020

Rudina Dembacaj është një nga aktoret dhe moderatoret më të njohura shqiptare, e cila është shumë aktive në Instagram, ku publikon foto të ndryshme të sajat dhe me partnerin. Së fundmi, Rudina ka publikuar një foto të vetën ku shihet e veshur me një bluzë të zezë të tejdukshme dhe shkruan përbri saj se ngriu, ndaj i këshillon njerëzit të vishen trashë. Por në mes të shumë komplimenteve, nuk kanë munguar komentet negative. “Mark mbaj gruan se ti je dhe burrë zakoni. Duket se ka qenë e vuajtur, ke makina nga pas”, shkruan një komentuese. Nuk ka munguar një përgjigje nga aktorja, e cila i thotë se partneri i saj nuk ka Instagram. “Nuk ka Instagram Marku zemra! Na fal”, ka replikuar Rudina. 

njt.png

Article Logic
Execution time: 0.0031769275665283