INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bill Clinton kthehet në Kosovë, Lorik Cana ka dy fjalë për t’i thënë: Burri është...[FOTO]

Bill Clinton kthehet në Kosovë, Lorik Cana ka dy fjalë për t’i thënë: Burri është...[FOTO]

Publikuar më: 16:26 11-06-2019

Lorik Cana ka kohë që na mungon në fushën e lojës dhe në qendrën e mbrojtjes së kombëtares. Kapiteni dhe ikona e futbollit shqiptar, tashmë në jetën e tij po merret me shumë gjëra, nga analisti sportiv tek organizatat bamirëse.

Ai është shumë aktiv në rrjetet e tij sociale ku ndan me të gjithë ne foto dhe vieo të ndryshme nga jeta e tij profesionale po ashtu dhe familjare.

 Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton, sot ka arritur në Kosovë dhe po qendron atje.

Clinton erdhi në Kosovë në kuadër të festimit të 20 vjetorit të çlirimit dhe hyrjes së trupave të NATO-s.

Së fundmi, Loriku ka postuar një foto në llogarinë e tij të Instagramit, Instastory, një fotografi nga arritja e Clintonit në Kosovë.

“Njeriu është kthyer, Bill Clinton përgjithmonë mirënjohës 1999-2019”- ka shkruar Cana.

auto_gfhg1560262337.jpg

Article Logic
Execution time: 0.002938985824585