INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Loredana nuk e vret mendjen fare as pas skandalit të mashtrimit! Vazhdon jetën luksoze dhe nuk do ta besoni sa para shpenzon vetëm për një xhaketë [FOTO]

Loredana nuk e vret mendjen fare as pas skandalit të mashtrimit! Vazhdon jetën luksoze dhe nuk do ta besoni sa para shpenzon vetëm për një xhaketë [FOTO]

Publikuar më: 09:55 09-06-2019

Loredana është padyshim një prej repereve që ka rrëmbyer vëmendjen e publikut që në fillimet e karrierës së saj në Industrinë e muzikës.

Me veshjet dhe makinat e shtrenjta dhe jetesën luksoze, Loredana është kujdesur gjithmonë që të tregojë imazhin e një vajze të pasur, gjë që reflektohej shumë dhe në videoklipin e saj më të fundit.

Vetëm në një prej detajeve të veshjes, sakon e lëkurës të markës Louis Vuitton, Loredana ka shpenzuar plot 4.500 dollarë, si çka zbuluar faqja ’What they wearin’ në Instagram.

 

Article Logic
Execution time: 0.0075681209564209