INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Loredana dhe Mozzik kanë këtë SURPRIZË për ju!

Loredana dhe Mozzik kanë këtë SURPRIZË për ju!

Publikuar më: 19:32 11-01-2020

Pas ndarjes së bujshme që u bë publike pak muaj më parë, Loredana dhe Mozzik nuk janë parë më bashkë.

Ata treguan se janë ndarë paqësisht dhe flasin për shkak të vajzës, megjithatë koncertet që kishin planifikuar bashkë nuk do i mbajnë. 

Loredana theksoi në deklaratën e saj të ndarjes se edhe në turin muzikor “Bonnie & Clyde” do të performojë pa Mozzik.

Por duket se diçka paska ndryshuar.

Në link-un ku shfaqet lista e koncerteve të Loredanës vihet re edhe emri i Mozzik.

Në mars ata janë sërish bashkë dhe do të mbajnë koncert në Gjermani.

20200111_191544-755x1024.jpg

Article Logic
Execution time: 0.022732973098755