INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Loja u bë më interesante! Ky reper shqiptar i shpall sfidë për orën “Rolex”, Noizyt dhe Blerim Destanit! “ZiniZin” e nxeh më keq sfidën [FOTO / VIDEO]

Loja u bë më interesante! Ky reper shqiptar i shpall sfidë për orën “Rolex”, Noizyt dhe Blerim Destanit! “ZiniZin” e nxeh më keq sfidën [FOTO / VIDEO]

Publikuar më: 19:33 28-03-2018

Kush mendoni se do triumfojë në finalen e madhe? 

Prej disa muajsh Noizy dhe Blerim Destani kanë nisur stërvitjen intensive për bastin që kanë vënë me njëri-tjetrit. Me 31 maj është gara e madhe mes tyre ku dy personazhet e njohur do të përballen me njëri-tjetrin në një sfidë ku fituesi do të marrë një orë “Rolex”.

Ata shpesh herë i kanë bërë njëri-tjetrit “presion” me video të ndryshme nga palestra, por një konkurrent tjetër do t’i bashkohet sfidës.

Bëhet fjalë për Ledrin, pasi Blerimi ka postuar në Instagram një video të reperit nga Prishtina ku shihet duke u stërvitur dhe ka pyetur Noizyn se a mund të përfshihet edhe Ledri në këtë garë apo jo.

edhe @ledrivula don me mar pjes ne gara 31/Maj a pranohet? @zinizin ?

A post shared by Blerim Destani (@blerimdestani) on

ZiniZin fillimisht tha se ai ka ardh me vonesë në gare, por i etur për fitore u shpreh se mund të hyjë në garë pasi i pranon 2 Rolexa.

Ndërsa Ledri mesa duket është i bindur se fiton dhe thotë që fituesin mes tyre e pret në finale.

bertiiii.jpg

 

Të shohim çdo ndodhë me 31 maj.

 

Article Logic
Execution time: 0.026087999343872