INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Linda Reit nuk i del e keqja me Xhensila Peren, shihni ç’i shkruajti pasi reagoi ish-banorja e 'Big Brother' [FOTO]

Linda Reit nuk i del e keqja me Xhensila Peren, shihni ç’i shkruajti pasi reagoi ish-banorja e 'Big Brother' [FOTO]

Publikuar më: 21:01 23-08-2018

Linda Rei dhe Xhensila Pere janë prej kohësh në debatate ku kanë filluar gjatë kohës kur zhvillohej “Dance With me”. Por mesa duket se inati mes tyre nuk ka të ndalur.

Ka qenë Linda Rei që ka shpërthyer keq kundër Xhensilës duke e sulmuar nëpërmjet një insta-story, ku shihej Pere në klipin e Genës e më pas në një video ku fliste vetë Rei. Por ish-banorja nuk mund të rrinte pa një kunderpergjigje dhe reagoi keshtu si në foton më poshtë:

6f1aa7ef-d26d-4f35-80cf-8acc28db8424.jpg

Ndërkohë Lindës nuk i del ende e ‘keqja’ dhe vazhdon me reagimin duke bërë këtë story:
“Më dërguan hartimin e qyqes në inbox por vdeksha në këtë sekond që s'e kam lexuar. Më plasi mua çfarë ka shkruar ajo. Unë atë që kisha për të thënë e thashë, s'më interesojnë replikimet.
Nuk i interesojnë luanit çfarë mendojnë pulat apo delet, apo dhitë, apo s'e di. S'ka gjë, e kuptuat çfarë desha të them."

-640-0-5b7dbb490513d.png

Article Logic
Execution time: 0.0028848648071289