INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Liga e Kampionëve/Mbyllen sfidat e orës 19:00, Bayern-i nuk gabon[FOTO]

Liga e Kampionëve/Mbyllen sfidat e orës 19:00, Bayern-i nuk gabon[FOTO]

Publikuar më: 20:23 23-10-2018

Liga e Kampionës siç ishte premtuar u rikthye sot me plot spektakël. Sfidat e orës 18:55 kanë qenë AEK-Bajern Mynih dhe Jong Bojs-Valencia . Gjermanët kanë fituar 0-2 në Greqi me 2 gola të shënuar brenda 2 minutash. Fillimisht Martinez në minutën e 62 dhe më pas Levandovski në të 64-tën.

Nga ana tjetër spanjollët dhe zviceranët që ndodhen në një grup të vështirë ku bën pjesë edhe Juventus me Junajtid kanë barazuar 1-1 mes tyre. Më poshtë edhe videot e golave.

 

Article Logic
Execution time: 0.0033409595489502