INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tmerri “pushton” Romën, plagosen disa tifozë të CSKA Moskë-s[VIDEO]

Tmerri “pushton” Romën, plagosen disa tifozë të CSKA Moskë-s[VIDEO]

Publikuar më: 21:16 23-10-2018

Në Romë, tifozët e CSKA Moskës u nisën për të parë ekipin e tyre të zemrës, por një ngjarje e ndodhur në metronë e qytetit italian ka sjellë pasoja fatale për të pranishmit.

Pesë tifozë rusë të Cska u plagosën për shkak të rrëzimit të një shkallë lëvizëse brenda stacionit të metrosë në Romë.

Incidenti ndodhi ndërsa në platformën e trenit kishte rreth 40 tifozë të tjerë dhe shumë ishin jashtë stacionit. Zjarrfikësit, policia dhe ekipet e emergjencës vepruan në vend.
Për më tepër shikoni videon e mëposhtme.

 

Incidenti Rome on Vidnews.

Article Logic
Execution time: 0.0035171508789062