INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lezhë, qëllohet drejt godinës së Njësisë Administrative Blinisht, s'ka të lënduar

Lezhë, qëllohet drejt godinës së Njësisë Administrative Blinisht, s'ka të lënduar

Publikuar më: 10:48 01-02-2019

Godina e Njësisë Administrative Blinisht në Lëzhë është qëlluar më armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës nga persona ende të paidentifikuar.

Fatmirësisht nga të shtënat me armë zjarri nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Article Logic
Execution time: 0.0033791065216064