INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ledri dhe Sara do të bëhen prindër, por DJ Blunt dhe Real 1 çudisin me deklaratën e tyre: Kur të tradhtojë…[FOTO]

Ledri dhe Sara do të bëhen prindër, por DJ Blunt dhe Real 1 çudisin me deklaratën e tyre: Kur të tradhtojë…[FOTO]

Publikuar më: 10:13 28-07-2020

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar, të cilët së fundmi konfirmuan se do të bëhen prindër të një vajze. Dyshja publikuan një video shumë të ëmbël në rrjetet sociale, ku Ledri dhe Sara shiheshin teksa zbuluan gjininë e fëmijës së tyre.

Pas kësaj videoje që qarkulloi në media, ka reaguar Dj Blunt dhe Real 1, të cilët nuk i kanë marrëdhëniet mirë me Ledrin. Ata i drejtohen Sarës dhe i thonë se Ledri do ta tradhëtojë pas disa vitesh. Ata shkruajnë që Sara do pendohet që nuk i ka ngulur thikën që kishte në dorë gjatë videos.

  “Eh moj Sara Hoxha, mbas 5 vjete kur ta nxosh tut tradhtu kët laper, ki me lyp qet moment me pas thikën n’dorë e m’ja ngul tejpërtej veq ka me kon vonë”, kanë shkruar ata. 

shap.png

Article Logic
Execution time: 0.0029699802398682