INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie Jenner: Ja kur do ta mbyll Instagramin!

Kylie Jenner: Ja kur do ta mbyll Instagramin!

Publikuar më: 13:26 31-12-2015

Duket e pabesueshme, por është e vërtetë: do të vijë dita kur Kylie Jenner do të mbyllë profilin e saj në Instagram!

Për një person të zakonshëm mbyllja e një rrjeti social do të ishte normal, ndoshta edhe i këshillueshëm deri diku, por kur diçka e tillë vjen nga mbretëresha e rrjeteve sociale dhe padyshim e ardhshme e Instas, na lë pa fjalë. Na habit edhe thjesht fakti që bukuroshja 18 vjeçare e imagjinon jetën e saj përtej rrjeteve sociale. Ajo është deklaruar për revistën Elle se momenti në të cilin do të bëhet mama do të jetë ai i duhuri për të hequr dorë një herë e mirë nga jeta virtuale. Kur u pyet se çfarë planifikon të bëjë pa Instan, përgjigja e saj, më shumë se interesante ishte intriguese. Kylie tha që do “të jetojë jetën”. Po tani çfarë po bën?

Article Logic
Execution time: 0.0035021305084229