INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

Ky është alarmi që do t’ju bëjë të çoheni menjëherë nga krevati

Publikuar më: 16:01 13-01-2016

Njerëzit nuk do të ndalen asnjëherë së gjeturi mënyra të reja për t’u zgjuar. Ngritja nga shtrati nuk është asnjëherë e lehtë, sidomos kur alarmi i orës është afër jush dhe mund ta fikni lehtësisht.

Me alarmin e ri Ruggie do të zgjidhet edhe ky problem, pasi ai detyron njerëzit gjumash të ngrihen nga shtrati dhe ta fikin. Alarmi do të pushojë vetëm nëse vendosni të dy këmbët tek ai për 3 sekonda, që do të thotë se duhet të çoheni nga shtrati për të çaktivizuar zilen bezdisëse. Kompania do ta shesë këtë alarm për 99 dollarë.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0077641010284424
    array(1) { ["section"]=> string(67) "ky-eshte-alarmi-qe-do-t-ju-beje-te-coheni-menjehere-nga-krevati-591" }